Sprawdź, które elementy na www najbardziej irytują internautów

Sprawdź, jakie elementy na stronach internetowych najbardziej drażnią ich klientów

Wydawałoby się, że prowadzenie swej strony internetowe Gdańskj w tych czasach nie powinno powodować większych trudności. W tym względzie nie ma zasadniczo żadnych ograniczeń i może to prowadzić właściwie każdy, kto tylko ma czas oraz ochotę. Prowadząc witrynę własnej firmy, powinieneś jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Są takie czynniki, które potrafią zaburzać internetową komunikację pomiędzy klientem a firmą, doprowadzając do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy i samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi przykuwać uwagę klientów, stymulując zaciekawienie. Jednocześnie powinna być tak zaprojektowana, aby klient możliwie jak najszybciej trafił do najważniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość konsumentów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle atakują go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza uwagę oraz sprawia, że szybko chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek i nie zawsze potem ma chęć wrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą także filmy, które odtwarzają się same z siebie. Wolny wybór słuchania oraz oglądania to coś, co pragnie posiadać każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo ładująca się witryna

Mówi się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, zmierzając do błyskawicznego poszerzenia swoich zasobów informacji i umiejętności praktycznych. Jeżeli decydujemy się na otwarcie jakiejś strony internetowe Gdańskj, podświadomie oczekujemy, że szczegółowe dane otrzymamy w przeciągu kilku chwil. Zbyt długi czas oczekiwania na wczytanie się strony decyduje o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak przystosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony internetowe Gdańsk można odtwarzać na smartfonach czy tabletach. Jeśli nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z określonymi stratami. Właściwie nie zdarza się, aby klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony internetowe Gdańskj, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.